Kontaktai

“Klasikinė tekstilė”, A. R. Baumilų TŪB

Darbo laikas: nuo pirmadienio iki penktadienio 08.00 – 17.00.
Pietų pertrauka: 12.00 – 13.00.
Adresas:
Brastos g. 9, LT-47184 Kaunas
Telefonas: +370-37-360621, +370-37-268211
Faksas: +370-37-362687
Įmonės kodas: 147240238
PVM: LT472402314
IBAN: LT57 7044 0600 0310 2878
Bankas: SEB bankas, AB
Registracijos adresas:
Staniūnų g. 83, LT-36151 Panevežys
Registracijos data: 1991m. kovo 28d.
Įmonės statusas: Tikroji ūkinė bendrija

Vadybininkai:

Agnė Gargalevičiūtė
Vyr. Administratorė
E-paštas: info@klt.lt
Inesa Genevičienė
Administratorė
E-paštas: office@klt.lt
Donatas Akelis
Pardavimų vadovas
E-paštas: donatas@klt.lt
Indrė Tautkutė-Stankuvienė
Vadybininkė
E-paštas: fabrics@klt.lt
Audiniai
Beatričė Kažukauskaitė
Vadybininkė
E-paštas: linen@klt.lt
Audiniai
Aušra Balčiūnienė
Audimo gamybos vadovė
E-paštas: ausra@klt.lt
Rūtenis Mačerinskas
Apdailos gamybos vadovas
E-paštas: rutenis@klt.lt
Audinių, verpalų, rūbų dažymas ir kita apdaila
Kristina Gurevičiūtė
Vadybininkė
E-paštas: dyeing@klt.lt
Rūbų dažymas, minkštinimas ir kita apdaila
Kristina Kazlauskienė
Gamybos paruošimo vadovė
E-paštas: kristina@klt.lt
Virginija Eselinienė
Siuvimo gamybos vadovė
E-paštas: virginija@klt.lt
Inga Motiejaitytė
Vadybininkė
E-paštas: export@klt.lt
Siūti gaminiai užsieniui
Dalia Navickaitė
Vadybininkė
E-paštas: dalia@klt.lt
Siūti gaminiai užsieniui
Jurgita Rudienė
Vadybininkė
E-paštas: sales@klt.lt
Siūti gaminiai užsieniui
Ieva Trepkuvienė
Vadybininkė
E-paštas: textile@klt.lt
Siūti gaminiai užsieniui

Partneriai:

Krzysztof Sierka
„Linen partner“
Atstovas Lenkijos Respublikoje, tinklalapis: www.linenpartner.pl
E-paštas: krzysztof.sierka@interia.pl

Finansai ir buhalterija:

Marius Skrinska
Vyr. finansininkas
E-paštas: finance@klt.lt

Savininkai:

Alevtina Baumilienė E-paštas: baumiliene@klt.lt
Rimantas Baumilas E-paštas: rimantas@klt.lt

Susisiekite su mumis

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message